28 Ağustos 2013 #1980380

Doğtaş Mobilya Teslimatı Geciktirdi!

Bana ne satışı yapan bayii ne fabrikaları ne de müşteri temsilceleri doğru konuşmadı. Cuma oturma grubunuz fabrikadan çıkıyor dediler 1 hafta geçti ben aradım niye arayıp malı teslim etmiyorsunuz ne oldu diye; bu sefer daha fabrikada dediler.


Doğtaş Mobilya müşteri temsilcisini aradım hayırdır başka işlere mi yoğunlaştınız diye. Biz size dönüş yaparız niye teslimat yapılmamış araştıralım dediler onlarda dönmedi yine ben aradım. Velhasıl: bu şirket asla tüketiciyi memnun edecek bir donanıma sahip değil. Ne kurumsal anlamda ne çalışanları bazında ne de üretim faaliyetlerinde. Parayı peşin peşin aldılar sonra apartman altı fason mobilya atölyesi gibi. Bizde pahalı olsun huzuru olsun dedik.

Yılmaz 84 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz07 Eylül 2013

    telefonla arayıp öğrendimki hala ürün teslimi yapamıyacaklarmış buayda da..satış iptalide mümkün değilmiş...tüketici mahkemesine başvuracam ama inşallah orda da çok sürünmem.bende bu şans olduktan sonra!gittim doğtaşı buldum ya ben hakkediyorum bütün bunları suç bende :(

  • Yılmaz07 Eylül 2013

    ürün teslimide ücret teslimde yapılmayacağını kendim telefonla arayıp doğtaş dan öğrendim..bakalım tüketici mahkemesinde de çok sürünecekmiyim...beniim de şansım işte..

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda gerekli bildirimler birimlerimize yapılmış olup yaşatılan gecikmeden dolayı müşterimizden özür dileriz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön