04 Ağustos 2015

Doğtaş Mobilya Teslim Edilmeyen Ürünler - Hatalı Montaj!

2 ay önce Doğtaş Mobilya'tan mobilyalarımız sipariş verdik. 4. haftasında teslim edilen masanın üzerinde boydan boya çizik, sandalyemizde atık dikişler ve dolabımızda kırık aynalar vardı. Nakliyeden kaynaklıdır olağandır deyip şikayetimizi bildirdik ve beklemeye koyulduk. Şikayetin üzerinden neredeyse bir ay geçmesine rağmen hala hatalı parçalar gelmedi. Üstüne montaj işlerinizi yapan Mobil Jet firmasının çalışanları karyolayı hatalı monte edip ikazlarımıza aldırmadan Doğtaş Mobilya'nın modelleri böyle hatalı diyerek arkalarına bakmadan çekip gittiler. Şikayet üzerine 3 hafta! Sonra anca gelen ekip montajı 10 dk. da! Düzeltti. Haftaya düğünümüz var mobilyalarımız paramparça!

Barış 468 Okunma

Cevaplar

  • Barış04 Ağustos 2015

    Düğünümüze bir hafta kala kopyala yapıştır yaptığınız standart bir cevaptan daha fazlasını bekliyoruz! Sitede her gün firmanıza benzer şikayetler yağarken bu sorunu düzeltmek adına en ufak bir çaba sarf etmediğiniz ortada, çalışanlarınızın ilgisizliği ve taşeron çalıştırdığınız montajcıların beceriksizliği, randevu aldıkları günlerde montaja gelmemeleri de cabası. Müşteri hizmetleri süreçlerinizi gözden geçirmeniz gerektiği açık, başarısızlığınızın devamını dilerim.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Sayın Barış BAKAR; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön