02 Eylül 2013 #1987442

Doğtaş Mobilya Teslim Almadığım Siparişi İptal Edemiyorum!

Geçen ay Doğtaş Mobilya Eskişehir Mağazasından 13000 TL'lik ürün siparişinde bulundum ve 1000 TL'si de havale yöntemi ile ödedim. Fakat şu anda düğünüm iptal olduğu için henüz teslim almadığım siparişimi iptal etmek istiyorum. Bununla ilgili olarak ilk başta Doğtaş Mobilya Eskişehir mağazasına gittim.


Kendileri benimle hiç ilgilenmeden Doğtaş'ı telefonla aramamı söylediler. Doğtaş'ı aradım talebimi ilettim. 24 saate geri döneceklerini söylediler fakat geri dönmediler. Daha sonra kendim tekrar aradım ve kendileri hala yazışma sürecinde olduğunu söylediler. Şu anda hiç teslim almadığım sipariş talebimi iptal edemiyorum. Böyle devam ederse hakkımı artık tüketici hakları mahkemesinde arayacağım.

Özgür 363 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda bölge bayii koordinatörümüze gerekli şikayet kaydı gönderilmiş olup en kısa sürede müşterimizin şikayeti hakkında bilgilendirilecektir. Bilgilerinize arz ederiz., DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Özgür05 Eylül 2013

    Süreçle alakalı olarak firmadan ne telefon ne mail almadım. Sadece Firmanın bayisinden konu ile alakalı olarak arandım. Bunu da Doğtaşın kendisimi yaptırdı bilmiyorum...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön