21 Şubat
Yorum Yap
#11618597

Doğtaş Mobilya Tarafından Kandırıldık

Antalya Aspendos bulvarında bulunan Doğtaş Mobilya mağazasından mobilya aldım. Yurt dışına nakliyemiz var diye satış yapıldı para ödenip mobilyalar yapılmaya başladıktan sonra nakliyelerinin olmadığını öğrendik, kısacası satış danışmanı S** hanım tarafından kandırıldık sonrasında nakliyeyi kendimiz bulduk maddi olarak çok zarara uğradık Doğtaş'tan bunun telafisini istedik.


Yaklaşık 1 ay sonra sözde yönetici kadrosundan A** beye ulaştık, kendisi bize yarım saat içinde dönecekti; 2 ay oldu telefonlarımızda cevapsız kaldı. Yöneticileri bunu yapıyorsa satış danışmanın yaptığına şaşırmayı bıraktık. Yazık, bu tarz çalışanlar sadece markaya zarar veriyor. Müşteri memnuniyetine verilen önem sıfır maalesef.

Zeynep Zeynep 1.724 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi21 Şubat

    SYN Zeynep DALAKOĞLU, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 34 87 numaralı iletişim hattımıza ya da www.dogtas.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Doğtaş Çözüm Ekibi Eda UZ

Ziyaretçi Yorumları