10 Eylül 2013 #2004072

Doğtaş Mobilya Sürekli Erteliyor!

14 Temmuz 2013 tarihinde verdiğimiz siparişlerin teslimat tarihi olarak ramazan bayramından sonraki hafta sonu (17 Ağustos) verildi. Bugün 10 Eylül ve neredeyse kurban bayramı gelmesine rağmen halen teslimat yapılmadı. İşin daha da kötüsü 17 Ağustos hafta sonundan itibaren her hafta sonu tarafımıza bu hafta Cumartesi kesin olarak teslim ediyoruz taahhütleri verilmesi. Doğtaş Mobilya sağ olsun hafta sonları hiç bir yere kıpırdayamaz düğün ile ilgili işlerimizi halledemez olduk. Bir diğer şeyde tarafımıza ertelemeler ile ilgili hiçbir dönüş yapılmaması. Her seferinde biz aradık ve uzun uğraşlar sonucu firmaya ulaştık ve siparişlerimizin ertelendiği haberini aldık.

Fırat 71 Okunma

Cevaplar

  • Fırat18 Eylül 2013

    Pazarlama departmanına gerekli bildirim yapıldıktan sonraki gelişmeler şu şekilde. Günce 30 kez bayii'yi ve çağrı merkezini aradıktan sonra geçen hafta ayın 17Eylül'de tüm ürünlerimin teslim edileceğine dair söz aldım. Sonrasında teslimat günü karyolanın 29 Eylül'de üretimden çıkacağı bilgisi iletildi. Siparişleri 14 Temmuz'da vermiştim. Durum tam bir skandal.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda satış pazarlama birimimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön