20 Şubat 2013

Doğtaş Mobilya Sürekli Aynı Sorun Oluştu!

2010 da Doğtaştan aldığım baza tam bir felaketti. Bir kaç ay sonra üründeki aksandan kaynaklanan ses hiç bitmedi. Doğtaşla defalarca telefon görüşmeleri yaptım ve defalarca teknik servis geldi düzelttiler ama hemen sonraki haftalarda şikayet devam etti. Tekrar aradığımda garantinin bittiğini ve servise gelirlerse ücret talep edileceği söylendi.


Böyle birşeyi kabul etmedim çünkü hata onların ürününün kötü olmasından kaynaklıydı. Sonra ücret talep etmeden geldiler. 4 ay sonra hata yine başladı. Aradığımda yine ücret talep ettiler. Yoksa hiç bir şekilde yardımcı olmayacaklarını belirttiler. Ürünlerinin bozuk olmasını neden kabul etmiyorlar bir türlü anlamadım.

Yeter 94 Okunma

Cevaplar

  • Yeter15 Kasım 2013

    kesinlikle bir daha tercih etmem söz konusu olamaz.Çevremde kimseyede önermem sizin firmanızı.Şikayetim üzerinegönderilen servis 15 -20 dak.bekleme zahmetine katlanmayıp(çalıştığım için eve başkasını yönlendirmek zorunda kaldım)gittiler.Bir daha ne arayan nede soran oldu.Sorun dahada büyüdü şuan bazanın üzerinde yatılmıyor kımıldasan sesden uyanıyorsun.Bu yetmezmiş gibi geriye yaslanınca yatak başlığıda yerinden çıktı takılmayacak durumda vida yerleri paramparça oldu.Satsam para bile etmez.İkinci bir masrafa girmek çok zoruma gidiyor Doğtaş mobilya yüzünden evime alacağım diğer eşyalarımı başka firmalardan aldım çokta memnun kaldım.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi02 Mart 2013

    Sayın yetkili; müşterimizin şikayeti üst birimlerimize aktarılmıştır. Konu hakkında çıkacak kararlar doğrultusunda müşterimiz bilgilendirilecektir. Bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön