11 Eylül 2013 #2006626

Doğtaş Mobilya Sözünde Durmuyor!

14.7.2013 tarihinde siparişi verdik. 17.8.2013 de teslim edileceği söylendi. Öğrendik ki fabrikaya sipariş 15.8.2013 de verilmiş. Teslim tarihinde hiç bir haber vermediler. Biz aradığımızda 2 hafta sonra dendi. Yine aranmadık. Mağazaya müşteri hizmetlerine defalarca telefon ettik. Her seferinde söyledikleri sözlerinde durmadılar.


Mağazaya gittiğimizde sorumlu B*** hanım bizimle görüşmedi bile. Oradaki elemanlardan ve müşteri hizmetlerinden aldığımız bilgi 7 eylülde üretimden çıkacağı idi. Yine haber yok. Aradığımızda da tarih vermiyorlar. Şu anda ne olacağı belli değil. Düğün tarihi geldi. Asla doğru söylemiyorlar. İlgilenmiyorlar.

Nurgül 79 Okunma

Cevaplar

  • Nurgül19 Eylül 2013

    Çooook ilginç. Doğtaş şikayetime cevap vermiş ama benim haberim yok. Lütfen arayıp derdiniz nedir bile demediler Cevaptada görüldüğü gibi hala süre " en kısa süre". Bu en kısa süre hiç gelmedi. Hala ne zaman alacağımızı bilmiyoruz. Sattıkları malın ücreti kredi kartından ödendi. Düğün bitti koltuklar yok. Bir telefon edip bilgi vermeye bile ihtiyaç duymuyorlar. Bizi aramadan buraya cevap yazmak ve cevabın içeriğinde de hiç bir şeyin olmamasını burayı okuyan insanların yorumlarına bırakıyorum..

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin ürünlerinin gecikmesi konusunda yaşamış olduğu sıkıntı satış pazarlama birimine iletilmiştir.En kısa sürede müşterimize ürünleri teslim edilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Nurgül15 Eylül 2013

    SAyın yetkili Henüz doğtaş mobilyadan aranmadık bile. Ürünümüzün ne zaman geleceği de belli değil . Buraya şikayeti yazmak başka firmalar için çözüm üretebilir ama doğtaşın umrunda değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön