27 Mart 2013 #1708991

Doğtaş Mobilya Sorunum Giderilmedi!

Doğtaş'tan 16.12.2012 günü Fiore koltuk takımı siparişi verdim.Ocak ayının 15 i gibi geldi. Montajı yapan arkadaşlar tekli koltuğun dönen ayağını üzerindeki vidayı matkapla delerek zorlanarak montajladılar.Kurulum bitti teslim aldığımıza dair imza attım.1-2 gün sonra tekli koltuğun alt ayağının kaplama olduğunu ve montaj sonrası soyulmaya başladığını ayağımın kesilmesi ile fark ettim.


3 lü koltuğun da sırt minderinde yırtık olduğunu fark ettik.1 hafta içerisinde bayiye şikayetimi ilettim ve servis yönlendireceklerini belirttiler.20 gün kadar sonra servis geldi.Servis tekli koltuğu ve sırt minderindeki yırtığı not aldı.1 ay sonra geliriz diyerek gitti.Aradan tam 50 gün geçtikten sonra arandım.

Akif 135 Okunma

Cevaplar

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi04 Nisan 2013

  Sayın yetkililer; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi için fabrikamızda gerekli çalışmalara başlatılmıştır. Müşterimizin şikayeti en kısa sürede giderilecektir. Bilgilerinize arz ederim. Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

 • Akif03 Nisan 2013

  İşi gücü bıraktım çağrı merkezinizi aradım yine. Bilgilerinizi kontrol ediyorum diyerek beni 6 dakika hatta bekletti. Geri hatta almayınca kapatıp tekrar aradım. Niye hattı beklemeden geri konuşmaya almadınız diye sorduğumda operatör bana "bilgilerinizi kontrol" ediyordum hat düştü demezmi? 5 dakikada neyin kontrolü bu? Müşteriyi beklemeye aldığını unutup telefonda açıkça dalga geçildiğine de şahit oldum. Kontrol sonucunu sorduğumda ise yönlendirmeler devam etmekte şeklinde cevap aldım. İşini düzgün yapan bir firma varmı merak ediyorum ?

 • Akif28 Mart 2013

  Bugün yaptığım görüşmelerde bölge sorumlusu bana mahkeme kapısını gösterdi. Kurum olarak sizin müşteri memnuniyetine gösterdiğiniz öneme hayran kaldığımı belirtmek isterim.

 • Akif28 Mart 2013

  Tekli koltuğun ayağındaki sorun giderildi ancak sırt minderinde kumaş yırtılması söz konusu ve garanti kapsamı dışındaymış. Sizin iddianız şu anlama geliyor : " resimde görülen sırt minderinin içinde yer alan bantı ben yapıştırmışım.Yetmedi minderin içinden de hem bantı hem de kumaşı kestim" Buna ancak gülerim. Sorumsuz bir personeliniz kumaşın üzerinde yapışmış olan koli bantını (belki ilk dikim anında) kesmek istemiş ancak kumaşı da içten kesmiş ve kullanıma başlayınca o noktadan 1-2 gün içinde açılma yaptı. Şirketinizin zarara uğramasını istemiyorsanız aynı minderden gönderilmesini istiyorum. Umarım müşteri memnuniyetine önem veren bir biriminiz vardır. Not: Ben aynı kumaştan kılıf gelecek diye kırlentin bir tanesini servisle gönderdim. Ancak kabul edilmeyip geri gönderilmiş. Şikayetimi kabul etmeyen acemi personelinizden de şikayetçiyim. 4500 TL para ödeyip sonrada peşinizden mi koşmam gerekiyor. Ayıplı ürün satmışsınız. Gereğini yapın. Aynı kırlentten 1 adet tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön