23 Temmuz
Yorum Yap
#10692746

Doğtaş Mobilya Sorunlu Firma!

Florya Doğtaş Mobilya'dan, yemek odası, oturma grubu, yatak odası takımı ve köşe koltuk satın aldık. Teslimat, ürünler, montaj, satış sonrası... Hepsi tam bir fiyasko! Ekte fotoğraflar yer alıyor. Eski mobilyalarımızı elden çıkarmamış olsak tamamını geri göndermek için bir saniye düşünmeyiz.


Teslimat: Ürünleri, tercih ettiğimiz günden 1 gün önce getirme konusunda ısrarcı davrandılar. Sonra da, bizi evde boş boş beklettikten sonra o gün değil, tercih ettiğimiz günün öğleden sonrasında teslim ettiler.


Ürünler:
Konsol: Üst ve alt tablası ile menteşeleri hasarlı. İç rayı ise ürüne sığmıyor.
Yemek masası: Köşeleri ezik.
Gardrop: Monte ederken hasar oluştu. İki kapaktan birisi takılamıyor.
Yan sehpa: Teslim edilmedi.
Orta sehpa, televizyon altlığı ve zigonlarda hasarlar var.


Montaj: Cumartesi, yetersiz sayı ve nitelikte personel ile geldiler. Defalarca talep etmemize rağmen destek göndermediler. Gece 01.30 sularında kadar çalıştılar. Evlerine ben götürmek zorunda kaldım. Pazar günü de tek montaj elemanını evinden aldım. Hatta her iki gün, ben de bizzat montajcı olarak çalıştım. Yatak odasındaki gardrobun kapağını takamadılar şu anda kapaksız. Pazar akşama doğru destek geldi. Kendi aralarında tartıştılar destek ekipte bırakıp gitti.


Hataların giderilmesi: Pazar akşamı Florya Doğtaş'a gittik. Öncelikli olarak, bu hafta, konsolun değiştirileceğini, gardırop kapağının takılacağını ve yan sehpanın teslim edileceğini söylediler. Aradan bir hafta geçti. Bu akşam gelen kişiler, geçen hafta yaptığımız tespiti tekrar yaptılar. Teslim ve onarım yok. Çok sorumsuz ve aralarında iletişimi eksik bir firma.

Ayberk 1.520 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler