03 Eylül 2013 #1990446

Doğtaş Mobilya Sorunlar Çözülmüyor!

Bundan bir ay önce ürünlerimizi teslim aldık fakat koltuklarımız 1 sene kullanılmış gibi tüm düğmeleri attı. Dikişleri söküldü. İki koltuk arası ayrılmaya başladı ve daha bunun gibi bir sürü şikayet. Şikayetimizi sürekli olarak bildirmemize rağmen yaptıkları tek şey ürünün fotoğrafını çekip şöyle bir bakıp gitmek oluyor.


Bu nasıl bir çalışma sistemi anlamadım. Kimsenin şikayetimizi kaale aldığı yok. Sıkıntılarımız bir türlü çözülmüyor. Ayıca 7 ay önce siparişi alınan ürünlerimizde hala eksiklik koca Doğtaş Mobilya'sı 8 tane yastığı bir ayda yapamadı.

Asuman 73 Okunma

Cevaplar

  • Asuman09 Eylül 2013

    ben hayatımda bu kadar ılgısız bu kadar sorumsuz bır fırma görmedim sizi her yere şikayet ediyorum bır daha kesınlıkle alışveiş yapmam yaptırmam.

  • Asuman09 Eylül 2013

    yaa siz bizim bilgilerimizi almadan nereye aktarım yapıyorsunuz yaa boyle çalışma sistemımı olur müşteriyi aramadan etmeden bilgilendirmeden kendi kendine çözüm yolu bulmuşsunuız bn ne yapayım otomatik mesajı

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti hakkında bölge servisimize gerekli aktarım sağlanmış olup en kısa sürede kendisine destek verilecektir servis tarafından. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön