18 Ekim 2016 #6713971

Doğtaş Mobilya Sevkiyatın Konusunda Yanlış Bilgi Verilmesi ve Ürünlerin Teslim Edilmemesi!

28.08.16 Bursa Mudanya Yolu bayisinden almış olduğumuz eşyalarım teslim tarihi olarak 07.10.16 tarihi verilmişti. 04.10.16 tarihinde teslimat için arandık ama ürünlerimizin eksik teslim edileceği yönünde bilgilendirildik. Bu durumda eşyalarımızın 15.10.16'da teslim edilmesini istedik. 14.10.16 da eşyaları aldığımız bayiyi arayarak sevkiyat konusunda bilgi istedik. Bayi de ürünlerimiz gelmediği için teslimatın yapılamayacağını iletti.


Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise ürünlerimizin hala fabrikada olduğunu ama ilk bildirimden farklı eşyaların eksik olduğu yönünde bize bilgi verildi. Bu durumda bize neden teslimat için önceden randevu için arandığımızı ve eşyalarımızdaki eksik parçaların neden değiştiğini sorduğumuzda bize konuyla ilgili fabrikadan bilgi beklendiği cevabı verildi. Teslimat saat ve tarihi konusunda anlaşmamıza rağmen firma şimdi de bu işlemde verdiği sözü tutmamıştır.

Sercan 430 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın SERCAN P. Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön