10 Kasım 2014

Doğtaş Mobilya Servis Sorunu!

08 kasım 2014 tarihinde aldığımız yatak odası servis tarafından benim mağaza ve servise itirazlarıma rağmen sadece 1 kişi ile kuruldu ve haliyle yamuk yumuk dengesiz sürgü kapakları dengesiz bir dolap sahibi olduk. Mağazada satış yapılırken 3, 4 kişiden oluşan profesyonel bir ekibin geleceği söylendi, fakat mağaza kendi servis personeline sözünü geçiremedi.


Adam bütün telefon görüşmelerine rağmen adam işi tek başına yapacağını odanın ufak olduğunu söyledi ve inatla benim huzurumu kaçırarak yaptı. Ey Doğtaş Mobilya yetkilileri, size soruyorum, kendi servis personelinize sözünüzü geçiremiyorsunuz, koskoca elbise dolabı tek başına kurulur mu akıl var mantık var. Çözüm bekliyoruz.

Doğan 667 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi10 Kasım 2014

    Sayın Doğan ÜSGÜN ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ayşe YILMAZ Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.t

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön