30 Ocak 2014 #2266680

Doğtaş Mobilya Servis Kaydı Açmıyor

600 TL civarlarında bir bedelle aldığımız orta sehpamızın ayağı yerinden çıktı. Daha öncede üzerindeki cam için servis gelmişti fakat onarım sonrası cam sürekli oynar halde kaldı. Güvenerek aldığımız Doğtaş ürünlerinde neden böyle problemler çıkıyor. Hiçte ucuz olmayan ürünler bunlar.


Bu sorunla beraber birde servis kaydı problemi yaşamaktayım. Mağazanızı ve bölge servisinizi arayarak kayıt açtırmak istedim. Fakat mağazanın telefonlarına kimse cevap vermedi, bölge servisi ise kayıt alamayacaklarını bayiden kayıt açtırmamı söylediler. Ben 10 gündür problemi çözmekle uğraşıyorum. Problemimizin giderilmesini aksi takdirde ürünü mağazanıza göndereceğimi bilmenizi isterim.

Fatih 201 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Şubat 2014

    Sayın Yetkililer, Halen arızalı ürünümüzle ilgili gelen giden yok. 12.02.2014 saat 15:00 e kadar ürünü servisinizden birileri almaz ve en kısa sürede onarımlarını gerçekleştirmez ise ürünü aldığım bayinizin kapısına bırakacağım ve yapılan bu vurdum duymazlığı fotoğraflayacağım.

  • Fatih06 Şubat 2014

    20 gündür haber bekliyorum. Arıza kaydı zorlada olsa açtırdım. Ama ne arayan var ne soran. Bir an önce soruınumuzu çözmenizi rica ederim. Bir daha doğtaştan mobilya almakmı. Önermeyeceğim bu gidişle.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın ilgili ; Müşterimizin şikayeti kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede hizmet verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA MÜŞ. HİZ.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön