31 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5615047

Doğtaş Mobilya Satın Aldığım Ürünün Kurulumunu Yapmıyor

İncirli Doğtaş Mobilya mağazasından Reina ayna satın aldım. Satın alırken kararlaştırdığımız tarihte (25 Nisan 2016) satıcıya şehir dışında olacağımı söyledim. O da ertelersiniz tarihi dedi. Dağıtım ekibi beni aradı ve ürünü teslim etmek için geleceklerini söyledi. Şehir dışında olduğumu söyledim. "Depodan çıkarmış bulunduk bırakabileceğimiz bir yer yok mu acaba" dedi. Bunu söyleyiş tarzı rica şeklinde olduğu için, ben de madem çıkarmışlar adamlara zorluk çıkarmayayım diye ürünü satın aldığım mağazaya bırakın dedim. Daha sonra İstanbul'a döndüm mağazaya gittim ürünümü aldım (3 Mayıs 2016) ve bana söylenen "evinize teslim ettirmediğiniz için kurulum için para ödeyeceksiniz oldu" Nasıl olur ben size yardımcı olmaya çalıştım ama". Binlerce kez çaprı merkezini ve şubeyi ara. Hala gelen giden yok. Eşimin ısrarıyla 2. kez bu firmadan alışveriş yaptım. Yine beni şaşırtmadılar. Bir daha tövbe.

Hasan 347 Okunma

Cevaplar

  • Hasan01 Haziran 2016

    Maalesef tek yaptığınız müşteri danışmanınızı irtibata geçirmek. Sonrasında olay ne durumda takip etmiyor ve sonuca ulaşmıyorsunuz. Sadece bu konu için 6-7 defa müşteri danışmanıyla iletişim kurdum ve sonuç alamadım. Kendim bir montajcı çağırıp parasını ödeyip yaptırdım. Eğer bu konuda ben haklıysam hakkım olanı Doğtaş Mobilya'a helal etmiyorum. İyi çalışmalar.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sayın HASAN A.; Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Şikayetinizi teşekküre dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler