07 Eylül
#12552301

Doğtaş Mobilya Parayı Alıp Sözleşmeye Uymuyorlar!

Doğtaş'ın Masko 11b şubesinden 24 Temmuz'da koltuk takımı ve yatak odası mobilya siparişi verdik. Araya bayram gireceği için 8 Eylül olan düğünümüzden önce eylülün başında hazır olacağını söylediler. Yatak odası takımı araya araya, çabalarımızla ulaştırıldı. Koltuk için ise sözleşmede de teslim tarihi olarak 4 Eylül yazıldı. Hatta ödemenin ikinci kısmını yapın ki süreç uzamasın denildi. Biz de bu nedenle 2. taksiti yatırdık. Ancak ödemeden sonra ne zaman arasak tarihi ileri attılar. Şimdi de 15 Eylül'den önce teslim olmaz deniliyor. Madem hazır olmayacaktı neden kesin bir dille eylüle yetiştiririz denildi? Parayı aldıktan sonra ilgi ve alakayı direkt kesiyorlar. Ve internette bununla ilgili pek çok yorum var zaten.

Bilge Bilge 1.485 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bilge3 g

    Durum güncellemesi: 15 Eylül haftası deniyordu. Şimdi de en erken 23 Eylül deniyor ve tam tarih hala belirtilmiyor. Kesinlikle bu firmadan uzak durun.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi08 Eylül

    SYN ,Bilge A. Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 34 87 numaralı iletişim hattımıza ya da www.dogtas.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Doğtaş Çözüm Ekibi Melek GÖKTAŞ

Ziyaretçi Yorumları