27 Eylül 2016

Doğtaş Mobilya Müşteri Memnuniyeti Yerlerde

Kızımıza genç odası alalım dedik. Sıkıntı yaşamamak için bilindik bir marka olsun diye Doğtaş Mobilya'yı seçtik. Arty genç odasını beğendik. Yatak seçiminde baza tercih ettiğimizi söyledik. Başlığın bazaya uygun olup olmadığını sorduk Bize kesinlikle hiçbir sıkıntı yaşamayacağımızı söylediler. Ürün evimize gelip kurulumu yapıldığında şok olduk, çünkü başlık adeta kaybolmuştu. Üzerindeki model neredeyse görünmüyordu. Hemen satıcıyla görüşüp memnuniyetsizliğimizi bildirdik.


Başlığın fotoğraflarını gönderdik, kendileri de ortaya çıkan nahoşluğu görüp kabullenmelerine rağmen elimizden gelen yok dediler. Müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Yaptığım görüşmede bir kez daha şok oldum. Şikayetiniz mağaza bildireceğim bizim elimizde gelen bir şey yok dediler. Bu konuda yetkili kim diye sorduğumuzda topu birbirlerine atmaktan başka bildikleri bir şey yok. Sonuç elimizden gelen yok, yazıklar olsun!

Firat 313 Okunma

Cevaplar

  • Firat26 Ekim 2016

    dönüş yapılmasını beklemekteyim. yazıklar olsun sizin kurumsallığınıza diyorum.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi27 Eylül 2016

    Sayın FIRAT S. Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinize istinaden en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön