07 Temmuz 2015

Doğtaş Mobilya Müşteri Hizmetleri!

Mart 2015 tarihinde satın aldığımız mobilyanın masa kısmında eğrilik var. Satılan malın kesinlikle arkasında durmayacağını dursa da o mobilyayı 2 kere baştan satın alacak enerjiyi harcatmadan yapmayacağını artık anladığım için o konunun peşine düşmedim bile.
Söz konusu yemek odasının sandalyeleri firma tarafından hatalı üretilmiş ve neredeyse 3,5 ay geçmesine rağmen hala sandalyelerim teslim edilmediği gibi mağazayı her aradığımda sanki hakkım olmayan bir şey için rica ediyormuşum gibi bir havada konuşuluyor benimle. Son aradığımda ise mağazadaki beyefendi bu konunun kendisini ilgilendirmediğini, siparişi verdiğini artık kendisinin bir şey yapamayacağını söyledi!

Hidayet 390 Okunma

Cevaplar

  • Hidayet14 Temmuz 2015

    Şikayet yazdıktan sonra arayıp kısa sürede döneceklerini söylediler. Hala mobilyalarımızdan bir haber yok. Artık aramak sormak bile gelmiyor içimden vaktim olsa uyumlu sandalye bulabileceğimi bilsem bırakın kalsın deyip iade edeceğim onu da yapamıyorum. Doğtaş Mobilya ı kurumsal bir firma diyerek tercih eden varsa bir kez daha düşünmelerini öneririm.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Hidayet ŞATIROĞLU; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön