02 Ekim 2018
Yorum Yap
#10975706

Doğtaş Mobilya Montajda Konsolu Delik Deşik Ettiler, Konsol Kapaklarında Renk Hataları Vardı!

Doğtaş'tan yemek takımı ve salon koltuk takımı aldım. Mağazaya girdiğimde gördüğüm en pahalı ürünü satın aldım. Teslim süresinde sorun olmadı. Ancak montajda konsolun canına okudular delik deşik ettiler, konsol kapaklarında renk hataları vardı tutanak tutulmasına rağmen değiştirmediler. Mağaza hiçbir şey ile ilgilenmedi. Telefonlarıma cevap vermediler. Aradığımda satış personeli bilerek telefona çıkmadı orada olmadığını yala söyledi. Ve mağazaya girdiğimde onu gördüm. Sandalyelerden çatur çutur sesler geliyor, konsolun üst tablası yapıştırmaymış şişti, değiştirdiler. Teslim edileli 8 ay oldu masanın üst tablası da yapıştırmaymış şişti. Onu da değiştireceklermiş. Ama aynı sorunların tekrarlayacağı kuvvetle muhtemel.


Hatta yanınıza b** isminde satış elemanı gelirse direk kovun. Satın aldığım ürünlerin üst kaplaması için 7 yıl garantili olduğunu söyledi ama yalan söylediğini müşteri hizmetlerinden teyit ettim. Bu ürünleri almak için çektiğim kredi ile 20.000 TL. Ödeme yaptım. Ama 8 aydır rezil bir vaziyette gözümün önünde duruyorlar. Ödediğim paranın hiçbir kuruşunu helal etmiyorum. Bu yaptıklarını da Şirketin Genel Müdürü e. S Beye bizzat dosya halinde ileteceğim.

Özkan Özkan 485 Okunma

Cevaplar

 • Özkan18 Aralık 2018

  Pescara yemek odasının yemek masası ve konsolun üst kaplaması çift taraflı bant ile presle yapıştırılmış. Satış yaparken bu ürünün üst kaplamasının 7 yıl garanti kapsamında olduğunu söylediler. Ürünü aldıktan 4 ay sonra üst kaplamalar şişti, kısa bir süre sonra daha da fazla şişti ye yumurta gibi oldular. Üst kaplamaları değiştirdiler ama 7 yıl garantisi olmadığını söylediler. Satış yaparken bu şekilde söylediler ve garanti belgesi faturadır dediler. 1 yıldır bu süreci sonuçlandırmaya çalışıyordum. Artık isyan ettim en son bunun garantisi yok dediler. Genel müdürlük Maltepe ye gittim. Orada emine isminde bir bayan ilgileniyormuş gibi yaptı ama tavırları hiç hoş değildi. Hadi işimiz var bir an önce söyle ve git der gibiydi her telefonla görüşmemizde de böyle oldu. Sonuç olarak yine defalarca aradım ve sonunda sadece masanın garantili olduğunu söylediler. Konsol garantide değilmiş. Bu ürünü satın alanların durum hakkında bilgisi olsun istedim. Sorun olmasından yana sorun yok her şey insan yapısı ama satış yaparken farklı sonrasında farklı şeylerle karşılaşmanız kuvvetle muhtemel. Aynı bit pazarından mal aldıktan sonraki mağduriyeti yaşıyorsunuz. Hatta ben oradan da alışveriş yaptım 1 hafta içinde yeni ürünler hatalıları ile değiştirildi. Doğtaşla olan sorunlar 1 yıldır çözülmedi. Artık insanları uyarmaktan başka yapacağım bir şey kalmadı. Başkaları sorun yaşamasın. Doğtaş artık bit pazarındaki hizmeti bile veremiyor. Sadece bize fahiş fiyatlarla sattıkları ürünlerin paraları ile şatafatlı mağazalar dizayn ediyor. O kadar...

 • Özkan18 Aralık 2018

  Psikolojinizin bozulmasını istemiyorsanız bu firmayı tercih etmemenizi öneririm. 1 yıl oldu Doğtaş'ın sattığı en pahalı ürünü aldım. Daha önce de şikayet yazdım. Değişen hiçbir şey olmadı. Özellikle Avcılar mağazasına gitmenizi tavsiye etmem. Teslim ve montajda ürünlerde hasar meydana geldi. Vidalar eksik çıktı Tutanak tutulmasına rağmen mağazanın sorumluluğunda olmasına rağmen ilgilenmediler ve telefonla hiçbir şekilde ulaşamadım. Her aradığımda farklı kişi telefona çıkıp sorumlunun dışarıda olduğunu söylediler. Israrla aradığımda telefonlarımı engellediler. Mağazaya gittim her seferinde tamam halledeceğiz dediler ilgilenmediler. Müşteri hizmetleri yüzeysel sorunları çözüyormuş gibi görünse de benim sorunlarım çözülmedi.

 • Özkan18 Aralık 2018

  Artık markanıza güvenmiyorum. Bayinizin yalan yanlış bilgilerle ürün satması, ürün montajında meydana gelen hasarlar, satış sonrası müşteri iletişimi ve b. Gibi saymadağım bir çok olumsuzluklar bundan sonra müşteriniz olmayacağımın teminatı olmuştur. Ayrıca çevremdeki tüm tanıdıklarıma, sosyal medyadan ve diğer iletişim araçlarından tarafıma yapılan olumsuzluklardan bahsedeceğim ve firmanızı tercih etmemeleri için gerekli uyarılarda bulunacağım. Eski Doğtaş maalesef yok, sadece reklamlardan ibaretsiniz. Kalite, güven ve satış sonrası hizmet olarak markanıza ve en son avcılar mağazanızda hadsizliğin sınırını aşıp yüzüme telefonu kapatan buse hanıma 1 puan veriyorum. Size ödediğim ücretlerin hiçbir kuruşunu helal etmiyorum. 1 yıldır evimde yaşadığım huzursuzluğu, her biriniz umarım misli ile yaşarsınız.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi02 Ekim 2018

  SYN ,Özkan A. Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 34 87 numaralı iletişim hattımıza ya da www.dogtas.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Doğtaş Çözüm Ekibi Melek GÖKTAŞ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler