17 Ekim 2018
Yorum Yap
#11040969

Doğtaş Mobilya Montaj İşlemine Destek Vermemesi!

Taşınmam nedeniyle Doğtaş Mobilya TV ünitesi üst kısmın yeniden montajı (duvara monte) için 27.08.2018 tarihinde Doğtaş Mobilya çağrı merkezinden oluşturduğum kayıt maalesef 17.10.2018 itibariyle defalarca aramama rağmen yanıtsız kalmıştır. Sonraki süreçte parçayı kendi imkanlarımla duvara monte etmeye çalışmamam nedeniyle ünitenin bir parçasında çatlak ve kırık oluşmuştur. Tadilat ve montaj için yeniden aradığım halde yine dönüş yapılmamıştır. Teşekkürler Doğtaş Mobilya. Satış sonrası destekte sizin üzerinize yok doğrusu! Maalesef ilk kurulumdan sonra ki işlemlerde destek göremiyorum. Müşteri memnuniyetim yerlerde.


Çağrı merkezinden umut kesip evime 800 mt mesafede olan mağazadan destek istiyorum, personelimiz yok diyor. "3 ay sonraya gün ver bari ben beklerim" diyorum "veremem personel yetersiz. Kurulumda bile sıkıntı çekiyoruz" diyor. Ne diyeyim yazık!

Mustafa Mustafa 734 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Ekim 2018

    Irtibata geçen yetkili çağrı merkezinin dediğinden başka bir şey söylemedi. Farklı bir numaradan arayıp "Yönlendirdik" demeniz sorunun çözüldüğü anlamına gelmiyor. Bence yapmayacağız deseniz daha karakterli bir hareket olurdu.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi17 Ekim 2018

    SYN Mustafa KARSLI, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 34 87 numaralı iletişim hattımıza ya da www.dogtas.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Doğtaş Çözüm Ekibi Eda UZ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler