09 Eylül
#12571333

Doğtaş Mobilya Mayer Köşe Koltuk Defolu

Doğtaş'ın iyi kurumsal bir marka olduğunu düşünüp 7250 TL verip aldığımız Mayer köşe takımı 15 gün önce darbeli kırık ve yırtık teslim edildi. Kumaş potlu, dikiş hataları, yapım imalat hataları dolu... Fakat 15 gündür hiçbir işlem yapılmıyor kurumsal sanıp o kadar paralar ödediğimiz firma tarafından! Fabrikadan çıkışta darbe almış ve gelişi güzel üretip evime teslimata getirmişler ve halen aradığımda aldığım cevap işlemler devam ediyor. Neyin işlemi acaba ben 7250 TL ödeyip ayıplı kusurlu mal satın almak istemiyorum ve hatta evimde Doğtaş markası görmek istemiyorum artık! 15 gündür bir mağduriyet yaşıyorum. Alın defolu koltuklarınızı ve hemen paramın iade edilmesini istiyorum. Sizin gibi insanları kandırarak para kazanamıyoruz! Homecity Doğtaş İstanbul Pendik mağazasından aldık 15 gündür tek verdikleri cevap işlemler devam ediyor oda ben arayıp sorduğumda. Müşteri memnuniyeti kalite sıfır.

Burcu Burcu 608 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Burcu4 g

  Defolu koltukların bana teslim edilmesinden sonra ki 15 gün, homecity avm Doğtaş Pendik bayiniz ile sorun çözümü için görüştük bekledim fakat telefonlarıma cevap alamadığım için Doğtaş genel merkezle iletişime geçtim. Şimdi bana verdiğiniz cevap süreç bayinize yönlendirildi. Bayi yine telefonlarımı açmıyor. Dalga mı geçiyorsunuz siz müşterilerle? Bu resmen dolandırıcılıktır. 3 haftadır mağdurum. Bayinizi fabrikanızı yönetemiyorsanız yapmayın bu işi kandırmayın insanları. Ben defolu mala 7250 TL ödemeyi kabul etmiyorum. Paramı iade edin! Yoksa Doğtaş, homecity Avm Doğtaş bayinize maddi ve manevi tazminat davası açacağım! Tüketici ve insan olarak haklarımı her türlü arayacağım!

 • Burcu12 Eylül

  Halen bir çözüme ulaşmadı ne yazık ki... Sadece evime servis geldi onlarda tespit etti kusurları fakat halen tarafıma bir dönüş yapılmadı. Tekrar söylüyorum ben defolu mal istemiyorum paramı geri istiyorum! Defolu gelişi güzel üretip üstüne darbeli evime teslim edeceksin parayı alacaksın ve halen süreci uzatıyorsun. Doğtaş ve homecity Avm Doğtaş bayisinden uzak durun!

 • Burcu09 Eylül

  Daha faturamı bile göndermediniz 15 gündür neyin işlemi davam ediyor? Sıfır ürün parası ödedim ve Defolu ayıplı ürün istemiyorum! Nasıl defolu ürünü evime gönderdiyseniz gelip alın ve hemen paramı iade edin! Daha 15 günlük mağduriyetimin ve yıpranmanın telafisi nasıl olacak acaba? Böyle mi kurumsal marka olunuyor. İnsanları kandırmayın!

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi09 Eylül

  SYN Burcu Ergen BALCI, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 34 87 numaralı iletişim hattımıza ya da www.dogtas.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Doğtaş Çözüm Ekibi Eda UZ

Ziyaretçi Yorumları