14 Ekim 2016 #6687766

Doğtaş Mobilya Masa Kaplamasında İşçilik Sorunu!

Çok özenerek aldığımız masamızın kaplaması özenli yapılmamış ve bu şekilde uzun ömürlü olamayacak gibi görünüyor. Estetik bir bütünlük oluşturmuyor. Çok para verip özensiz hizmet almak bu bence. Yetkililerle iletişime geçtim önümüzdeki hafta müşteri hizmetlerinin bana randevu oluşturup, yerinde kontrol edeceğini söylediler. Umuyorum ki Doğtaş Mobilya " Exclusive" kelimesini kurumsallığına yansıtır.

Duygu 311 Okunma

Cevaplar

 • Duygu20 Aralık 2016

  Halen sorunumuza tatmin edici bir çözüm üretilemedi. tüm yemek takiminin degisimini talep ediyoruz kusurlarindan dolayı ancak Doğtaş Mobilya bizi oyalıyor ve kendi aralarında kurumsal iletişim yok. Sikayetimizi her seferinde tekrar tekrar anlatmak zorunda kalıyoruz. Çözümleri hep yetersiz kalıyor. Biz katologtan seçip görmeden nakit ürün satın aldık, dogtas a güvendik. Büyük hataymis. Çok ayıp ediyorlar.

 • Duygu30 Ekim 2016

  İlgili sorunum için servis gelip incelenme yaptı 10 gündür gelmelerini bekliyorum. Bu süre zarfında bugün fark ettim ki ürünün tüm keskin köşelerindeki kaplama atmış durumda. Masanin ayakları ve konsolun ayaklarının tüm keskin köşeleri. Dogtaş beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. En kısa zamanda gelmelerini ve ürünün değişimini talep edeceğim. Fotoğraf koyamıyorum site izin vermiyor.

 • Duygu17 Ekim 2016

  Masa kaplamasının sorunlu bölgesi: iki gün içerisinde daha da dayanıksız hale gelip döküldü. Müşteri hizmetleri tarafından teknik ekibin randevu için arayacağı söylenmişti ama henüz geri dönüş yapılmadı. Yaşadığım olumsuzluğun umursandığını pek sanmıyorum, birimler tarafından takip edildiğine dair de bir izlenimim olmadı maalesef.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi14 Ekim 2016

  Sayın DUYGU ÇALLI GETBOĞA Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön