01 Haziran 2015

Doğtaş Mobilya Laubali Çalışma

1 Mayıs 2015 tarihinde Doğtaş Mobilya'dan 2 adet koltuk aldık. Bana normalde teslim sürecinin 21 iş günü olduğu, ancak kesinlikle daha önce teslim edileceği söylendi. Ben de 16 Mayıs tarihinde bayiyi arayarak teslim tarihi hakkında bilgi istedim. Beni, günlerce aramama rağmen kesinlikle cevap verilmeyen bir telefon numarasına yönlendirdi.


Sonuç alamayınca Doğtaş'ın müşteri hizmetlerini aradım. Günlerce beni "Bilgi alıp size geri döneceğiz." diyerek oyaladılar. Israrlı aramalarım sonucu bayinin siparişi 15 Mayıs'ta sisteme girdiğini öğrendim. Son olarak hiçbir mahcubiyet veya durumdan sıkılmadan hala yetiştirebilirlerse koltuklarımı kamyona yükleyeceklerini söylediler. Yetişmedi tabii ki.

Ahmet 506 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet01 Haziran 2015

    Bana 21 iş gününden önce ürünümü teslim edeceğinizi söylemenize rağmen sonunda 21 iş günü geçti ve ürün hala elimde değil. Bu sabah (1 Haziran 2015) beni arayarak bugün Çanakkale'den koltukların kamyona yükleneceğini bildirdiniz. Birkaç saat sonra tekrar arayarak, bugün değil, yarın yükleyeceğiz kamyonlara diyorsunuz... "Laubali çalışma şekli" demiştim ama kusura bakmayın ama laubali kelimesi size sadece iltifat olur.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Haziran 2015

    Sayın Ahmet Sinan TOYDAŞ: Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön