12 Aralık 2018
Yorum Yap
#11291875

Doğtaş Mobilya Kişiye Göre Muamelesi!

Kayseri Doğtaş'tan yaklaşık 4 ay önce aldığım oturma grubunda başıma gelen olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Eşim ile birlikte tam tarihini hatırlamamakla birlikte yolumuz Doğtaş'a düştü düşmez olsaydı keşke girdik bir oturma grubu beğendik daha sonrasında fiyatlarını öğrendik ve bize son ne olur muhabbetini yaptık herkesin yaptığı gibi Peşin alırsanız şu olur işte netleştirin bir şeyler yaparız muhabbeti döndü önce tamam düşünelim dedik ve ayrıldık Borç harç bulup tekrardan gittim ve alacağımı belli edince karşılaştığım durum şu oldu. (Bu arada ikinci gittiğimizde fiyatlar artmıştı az da olsa) beyefendi KDV indirimi var zaten haricinde indirim yapamıyoruz peşin alacağım dediğimde maalesef bizlerde fiyat tek denildi yinede bir telefonla görüşeyim denildi ve gidildi. Sonra maalesef son olur bu denildi peki dedim parayı hesaplarına geçtim orada, maalesef beğenmiştik çünkü. Sonra dedim bari kırlent hediye edin birkaç tane dediğimde aldığım cevap dalga geçercesine ve satıcı gülümsemesi standart 80 TL beyefendi tanesi denildi.


Her neyse demem o ki istediğinize indirim yapıyorsunuz ben 7.415 TL ödedim o 15 TL'yi bile kaldırmadınız insanlarla dalga geçer gibi. Sonradan öğreniyorum hiçte kurumsal değilmişsiniz gerektiği zaman indirim yapıyormuşsunuz. İndirim yapıyorsanız herkese yapın yapmıyorsanız insanlarla dalga geçip kötü duruma düşürmeyin. Doğtaş pişmanlıktır.

Faruk Faruk 1.348 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Aralık 2018

    SYN Faruk K., Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Çözüm ekibi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 34 87 numaralı iletişim hattımıza ya da www.dogtas.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Doğtaş Çözüm Ekibi Eda UZ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler