05 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya Karyola Başlığı Hesaplanmadan Yapılmış

Haziranda Country genç odası almıştık. Karyolanın içine de Y****'tan baza ve yatak aldık. Ancak bazanın ayaklarını taktırmamıza rağmen, karyola başucundaki döşeme kısmı çıkıntısı yatakla çakıştı ve yatak ayak ucundan biraz çıktı tabi kötü görünüyor. Aradım ve durumu anlattım, alırken satış görevlisine Y****tan baza ve yatak alacağımı söylemiştim o da baza yüksek gelirse ayaklarını taktırmazsınız demişti ama bu karyolanın başucu kısmındaki döşemenin hiç hesaplanmadan yapıldığını hiçbir yatağın uymayacağını söylemedi. Daha sonra görüştüğüm mağaza yetkilisi yeni aldığım bu baza ve yatağı atıp yenisini almam gibi bir fikir verdi.

Ben sadece bu başlığın 7 santim uzununu istedim ama yapamazlarmış. 'Kocaman fabrikamız var' diye övünürler ama bir başlığın alt kısımdan birkaç santim uzununu yapamazlar.

Şule 622 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi05 Ekim 2016

    Sayın ŞULE ERGIN Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinize istinaden en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön