26 Eylül 2013

Doğtaş Mobilya İstediğim Ürünü Teslim Etmedi!

Ben hayatımda böyle bir hizmet, böyle satışçılar ve mağaza müdürü görmedim. Haziran ayında aldığımız ve temmuzda teslim edilecek denilen koltuk Ağustos sonunda geldi. İlk gelişinde koltuk takımının rengini yanlış getirdiler, berjeri depoda kırmışlar, kırlentler ise piyasada hiç yoktu! Daha sonra berjeri 1 ay daha bekledik kırlentler ise hala yoktu.

Evlenmeden bir gün önce (satışçılar P**** ve F**** ) aradığımda arkadan mağaza müdürü yastıklar olmadan evlenemiyorlarmıymış diye bağırıyordu! Bu ara kendisi bit kaç hafta önce yastıklar hazır ben iş çıkışı arabamla size kendim bırakacağım demişti? Ama sonra Satış Danışmanı F**** o yastık kumaşı artık üretilmiyormuş dedi. Doğtaş Mobilya'dan şikayetçiyim.

Ece 158 Okunma

Cevaplar

  • Ece11 Ekim 2013

    Facebooktan da mesaj attım ama hala ne arayan var ne soran?

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi08 Ekim 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti satış pazarlama koordinatörümüze iletilmiştir. Bilgilerinizi arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Ece30 Eylül 2013

    Bu olanların üzerine hiçbir değerlendirme yapmak istemiyorum. Gücüm kalmadı , vaktim de yok. Hala bir sonuç yok şikayet ettim de ne oldu , ne aradılar ne sordular. Bu kadar ilgisizler umurlarında değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön