21 Mayıs 2013

Doğtaş Mobilya İade Talebi!

Daha önceden yaptığım şikayetime Doğtaş firması birebir değişim yapalım teklifiyle geldi ama benim endişelerimi gideremediler ben iade talebimin yerine başka düğmesiz bir ürünle değiştirmek istediğimi söyledim şuan durumunuzu bir değerlendirelim diyerek bekletiyorlar.

Bende kopuk düğmeli çekyatlarımla oturuyorum bana bu konu ile yardımcı olacak birilerini arıyorum teknik servis mağaza ve Doğtaş arasında sıkıştım ben muhatap arıyorum üç kurum arasında sinirlerim yıprandı.

Erkan 199 Okunma

Cevaplar

  • Erkan16 Haziran 2013

    maalesef bu gün haziranın 16 sı hala doğtaş bana yardımcı olamadı

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi15 Haziran 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli yönlendirmeler yapılmış olup aksiyonlar hakkında müşterimiz bilgilendirilmektedir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Erkan24 Mayıs 2013

    ıso 10002 belgesine sahip bir firmanın internet sayfası iletişim bölümü bir aydır çalışmıyor bunuda rahatlıkla sorun var giderilmeye çalışılıyor diyerek geçiştiriyorlar ürünümü başka düğmesiz bir ürünle değiştirme talebim kabul edilmedi sadece birebir değişim yapabileceklerini söylüyorlar bu bilgiyide ben arayıp telefonda beş dakika doğtaş reklamı dinleyerek öğreniyorum ben arayıp sormaz isem kimse beni bilgilendirmiyor ve 25 30 gün süre veriyorlar . güzel müşteri memnuniyeti bu olsa gerek lütfen benim için bu sitemimi yetkililere iletirmisiniz...birde arasıra ıso 10002nin nedemek olduğunu açıp okusunlar belki işlerine yarar..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön