29 Ocak 2014 #2263228

Doğtaş Mobilya Hayal Kırıklığı Yaşattı

03.04.2013'te (fatura tarihi) 4.500 TL vererek exclusive yemek odası takımı ve TV ünitesi sipariş ettim. 1 ay sonra çizikler içinde stand ürünü olduğunu değerlendirdiğim TV ünitesi ile benim istemediğim yemek masası sandalyeleri geldi. Masayı monte ederlerken uzun vida kullandıkları için masa ayaklarının yüzeyinde tümsekler oluştu.


Ürünlerin değişimini talep ettim. 1-2 ay sonra yanlış gelen ürünler değiştirilirken TV ünitesinin ve yemek masasının sorunları bir türlü giderilmedi. Gönderdikleri ürünün ya lambası çalışmıyor yada ürünü monte ederlerken kırıyorlar. Bu gidiş gelişler 1-2 ay sürdüğü için 1 yıldır henüz ürünleri tamamlayamadılar. Müşteri Hizmetleri de aradım ama sonuç yok. Bekliyorum.

Ekrem 245 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sayın ilgili ; Müşterimizin şikayeti ile ilgili bölge servisimiz gerekli desteği verecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Ekrem02 Şubat 2014

    DOĞTAŞTAN ŞİKAYETİM İLE İLGİLİ HİÇ KİMSE BENİ ARAMADI. SORUNUMU SORMADI. BENİM DAHA ÖNCE BAYİYE VE MÜŞTERİ HİZMETLERİNE MÜRACAATIMDAN DA BİR SONUÇ ÇIKMADI. KIRIK TV ÜNİTESİ VE YEMEK MASASI İLE BAŞBAŞA KALDIM. DOĞTAŞ PARASINI ALIRKEN ALIYOR, ÜRÜN VERMEYE GELDİMİ SERVİS KUSURU DEYİP GEÇİYOR. SERVİSİN KUSURUNU MÜŞTERİDEN ÇIKARIYOR. YAZIK ÇOK YAZIK.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön