26 Şubat 2014

Doğtaş Mobilya Hatalı Ürünleri İçin Fiyat Farkı İstiyor

10.09.2012 tarihinde Doğtaş Karabağlar bayiinden salon takımı ile birlikte MİRA sandalye aldım. Servis elemanı ile birlikte sandalyelerde çatlak ve çizikler tespit edilip tutanakla imzalanıp fabrikaya gönderilmiştir. Yapılan incelemeler sonunda bire bir değişim kararı verilmiştir.


Telefon görüşmeleri sonucu ürünün üretimden kaldırıldığı değişimin başka bir ürünle olabileceği söylendi. Değişim için ürününü Karabağlar Doğtaş bayiden Exclvsive modeli olarak belirledik, müşteri hizmetlerine bildirdik ancak ilgili personel bizden değişim için fiyat farkı istemektedir. Hataları fabrika tarafından kabul görmüş sandalyeler hala değiştirilmemiştir.

Ayşe 316 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe16 Mart 2014

    verdiğiniz telefondan çözüm için kimseye ulşamıyorum

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın Ayşe ERHARMANCI; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Doğtaş Mobilya Müşteri Hizmetleri 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön