12 Eylül 2013 #2008793

Doğtaş Mobilya Hatalı Ürüne Birşey Yapılmıyor!

Bolero serisinin sadece sürgülü dolabını aldık. Ürün ilk kurulduğunda kapılardan biri sürtüyordu ve servise söylediğimizde yeni olduğunu ve mağazadaki üründe bile böyle bir sorun olduğunu söyledi.


Ardından sürtme sorunu giderek arttı ve sürterek altındaki parçayı çizmeye başladı. Servis çağırdık servis ürünün yeni olduğunu, böyle bir sürtme olduğunda parçayı tekmeleyerek yerine getirip böyle bir sorunun kalmayacağını söyledi ama sorun devam etti.


Tekrar servis çağırdık 2 hafta servis gelmedi. Mağaza ilgileneceklerini söylediler ve ertesi gün arayıp problemin herkeste yaşandığını ve yeni parça üretildiğini ama ne zaman geleceğini söylemediler. Ürünün başka bir ürün ile değiştirilmesini istiyorum.

Filiz 100 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti gerekli birimlere iletilmiş olup kendisine gerekli destek en kısa zamanda verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Filiz16 Eylül 2013

    şu ana kadar bir dönüş yapılmadığı için doğtaşın bu konuda duyarlı olduğunu düşünmüyorum ve evimdeki çoğu mobilyam doğtaş olmasına rağmen tekrar bu mağazaya uğramyacağım bile

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön