03 Eylül 2013 #1991241

Doğtaş Mobilya Hatalı Teslimat!

Doğtaş Mobilya'ya hatalı teslimat yapıldığı bilgi verildiği halde ve web sitelerinden form aracılığı ile tekrar durum iletildiği halde geri dönüş yapılmamıştır.
1- Alınan sehpalar masif ahşap denildiği halde ayaklar mdf'dir
2-Ceviz rengi sandalye ayakları açık meşe rengi gelmiştir.
İstenilen ile teslimat uyuşmadığını beyan ettiğimiz halde hiçbir yetkili dönüş yapmamıştır.

Sami 81 Okunma

Cevaplar

  • Sami16 Eylül 2013

    İLgisizlik hat safhada.

  • Sami06 Eylül 2013

    Kesinlikle ilgilenilmemiştir ve hatta bana neden görmeden aldığım sorulmuştum. Oysa mağazada olmadığını ve mağaza personelinin yönlendirmesiyle almıştık. Şimdi ise katalogdan neden aldığımız sorgulanıyor ve suçlu biz oluyoruz. Olması gereken ise koşulsuz şartsız iade prosedürü işletilerek başka bir ürün alınarak bu olumsuzluğun düzeltilmesini yada farklı önerilerde bulunulması olmalıydı. Bunun yerine müşterinin hatalı olduğu varsayımı ile hareket edilmiştir. Bana telefon açan kişi ise ne aldığım ürünü nede sorunumu nasıl çözeceğim konusunda bilgi sahibi olmayan birisiydi ve sadece neden katalogdan aldığım dışında başka birşey söylemediğini belirtmek isterim.sonuç olarak görüşme sorunun teyidinden ve şikayetler.com da cevap verildiğini göstermekten ibarettir. Ürünler benden alınıp değiştirilmediği sürece bu konu açık kalacaktır, bilginize.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimiz katalogda görmüş olduğu ürünlerin ışıkdan kaynaklanan renk farkından yanılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön