30 Nisan 2013 #1770871

Doğtaş Mobilya Garantili Ürünü Değiştirmiyorlar!

17. 03. 2012'de Ankara Doğtaş'tan oğluma baza aldım. Bazayı açtığımda altındaki kontraplağın çatladığını gördüm. Garantiden servis çağırdım. Servis bazayı açtı açar açmaz siz bunun üzerinde zıplamışsınız, firma bunu garantiden değiştirmez dedi. Aynı odada Doğtaş'tan diğer oğluma almış olduğum başka bir baza vardı.


Oğlumu çağırıp diğer bazanın üzerinde zıplamasını söyledim oğlum zıpladı sonra ben çıkıp zıpladım yeter mi biraz daha zıplayayım mı dedim sonra bazayı açtık çatlak falan yok fotoğrafını çekti ve gitti. Ben diğer çatlayan bazanın malzemesinde hatalı ürün kullanıldığını düşünüyorum. Yatak odamda salonda Doğtaş mobilya var sadık bir müşteri olarak kontraplağın garantiden değişmesini istiyorum.

Doğan 129 Okunma

Cevaplar

  • Doğan05 Haziran 2013

    Gerekli bilgi ve destek bölge servisimiz tarafında verilecektir diye açıklama girilmesine rağmen beni arayan yada soran olmadı. Sorunum çözülecekmiş gibi yazılmış. Benim problemim devam ediyor.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili ; Müşterimizin şikayet kaydı müşteri hizmetler, birimi tarafından kayıt altına alınmış olup gerekli bilgi ve destek bölge servisimiz tarafında verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla Doğtaş Mobilya

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön