31 Ekim 2014

Doğtaş Mobilya Farkı Ödemiyor

29 Ekim 2014 tarihinde bir mobilya takımı siparişi verdim. 1 ay sonra getireceklerini ilettiler. Tamam dedim ve mağazadan ayrıldım. Ertesi sabah siparişimde değişiklik talep ettim. Koltuklardan birini değiştirdim. Aradaki farkı buraya geldiğinizde hallederiz dediler. Bugün ise beni arayıp değişiklikten kaynaklanan 350 TL lik farkı ödemeyeceklerini söylediler. En az o kadarlık daha alışveriş yapmamı istiyorlar ama ben ihtiyacım olmayan bir alışveriş neden yapmak zorunda kalayım?

A 860 Okunma

Cevaplar

  • A17 Kasım 2015

    Sizde zaman kavramı yok mu? Aylar oldu hala döneceksiniz... Hey yavrum hey. Sizler zavallı küçük hırsız firmalarsınız. Tükürsem kendime kızarım tükürüğümü boşa harcadım diye.

  • A31 Ekim 2014

    Umarım yardımcı olabilirsiniz. Vakit geçmeden hızlı bir şekilde çözülür inşallah.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Murat DAYAKLI ; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ayşe YILMAZ Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön