04 Şubat 2014 #2269538

Doğtaş Mobilya Eksik Ürün Teslim Etti

17 Kasım tarihinde aldığımız genç odası 22 Aralık tarihinde teslim edilecekken 19 Ocak 2014 tarihinde teslim oldu. Ancak 1 ürün defolu ve bir ürünümüz eksik teslim edildi. Eksik ürünümüz olduğunu sürpriz bir şekilde o an öğrendik. Teslimat öncesi sıkıntılarımızı ve hiç iletişim kurulmamasını geçtim, eksik ve defolu ürünümün teslimi için yaptığım görüşmelerde yetkililere ileteceğiz cevabı veriliyor ama dönen yok.


Muhatap olacak hiç kimse bulamıyoruz. Güvenilir bir markadan alalım derken bu kadar problem yaşayacağımız hiç aklımıza gelmezdi. Doğtaş gibi bir markaya hiç yakıştıramadım. En kısa zamanda el atılmasını, mağduriyetimizin giderilmesini rica ediyorum.

Asuman 111 Okunma

Cevaplar

 • Asuman14 Şubat 2014

  Merhaba, Firma sahibi olduğunu öğrendiğin Sayın Davut Doğan e-posta adresine şikayetimi ilettim hala dönen olmadı :(( Hiç anlam veremiyorum bu yaşadıklarımıza :( Bilgi verilmemesini hiç anlayamıyorum nasıl bir müşteri memnuniyetidir. üstelik ödül alınmış yazık!!!! sitede öyle yazıyor????

 • Asuman14 Şubat 2014

  Merhaba, Firma sahibi olduğunu öğrendiğin Sayın Davut Doğan e-posta adresine şikayetimi ilettim hala dönen olmadı :(( Hiç anlam veremiyorum bu yaşadıklarımıza :(

 • Asuman07 Şubat 2014

  Firmadan tarafımıza herhangibir dönüş yapmadığından dolayı firmanın çözüm süreci ile ilgili değerlendirme yapmak istemiyorum.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın ilgili; Müşterimizin şikayeti ilgili birimlerimiz tarafından acil olarak çözülecektir. Bilgilerinize arz ederim. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön