01 Mayıs 2013 #1773490

Doğtaş Mobilya Defolu Ürün!

Sandalyeleri geciken yemek odası takımımızın konsol ve masası 25. 04. 2013 tarihinde montaj için evimize getirildi. Montaj esnasında masanın ayağı vida yerinden patladı. Bu haliyle kabul etmedik. Bir masa bu kadar kalitesiz nasıl olabilir ki montajda kırılıyor. Ayrıca kurulan konsolun 2 parçası defolu.


Fabrikada boya rötuşları yapılmış ve sanki orjinal ürün gibi paketlenmiş ve müşteriye gönderilmiş. Defolu ürünü nasıl paketleyip gönderiyorlar? Bu parçaların da değişmesini talep ettik. Montajcılar firma tarafından aranacağımızı belirttiler ve gittiler. Konuyla ilgili hiçbir arama olmadı. Defolu ürünü değiştirmediler, parçaladıkları masayı getirmediler.

Erinç 138 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın yetkililer; Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli yönlendirmeler sağlanmıştır. En kısa süre içerisinde müşterimizin şikayeti giderilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Erinç02 Mayıs 2013

    Halen Doğtaş'dan bir cevap alamadık. Kendi müşteri hizmetleri de bize geri dönüş yapmıyor. Biri artık bize bir cevap versin lütfen

  • Erinç01 Mayıs 2013

    Aldığımız yemek odası takımının konsolunu ve masasını 24.04.2013 de teslim edeceklerini ancak sandalyeleri 28.04.2013 de gönderebileceklerini ileten doğtaş müşteri hizmetleri ne yazık ki halen bize sandalyelerimizi göndermedi. Bir kaç defa arayıp bilgi almak istedik ancak "sizi arayacağız" denildi. O zamandan beri bizi ne arayan ne de soran var. Biz aradığımızda da bu saçma cevabı alabiliyoruz. Bu yaşadığımız sorunların sadece bir tanesi. Daha önce de konsol teslimatı için verdikleri teslimat tarihi geçmişti ve "Şikayet var" web sitesine şikayette bulunduk ancak bununla ilgili de kimse geri dönüş yapmadı. Umarım firmadan muhattap olabileceğimiz ve sorunumuzu çözebilecek biri çıkar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön