08 Mayıs 2013 #1784914

Doğtaş Mobilya Çekyat Düğmeleri Kopuyor!

19. 03. 2013 tarihinde aldığım fantastik çekyatlarımın 20 gün içinde düğmeleri kopmaya başladı ürünü aldığım firmaya ve teknik serv. bilgi verdim 03. 05. 2013 tarihinde teknik ser. geldi 3 düğmeyi onardı ben sorunun tekrarlaması durumunda ne yapacağım dedim sürekli serv. muhatap mı olacağım dedim ürünü aldığım mağazaya geri iade talebinde bulun dediler.


Teknik servis bana işlem yaptıklarına dair hiç bir belge veremeyeceklerini söyledi sadece mail talep edebileceğimi söyledi 06. 05. 2013 tarihinde bir düğme daha koptu ürünü aldığım firmaya bilgi verdim fabrikaya mail attıklarını bana haber vereceklerini söylediler teknik serv. aradım bana en kısa sürede döneceklerini söylediler.

Erkan 121 Okunma

Cevaplar

  • Erkan28 Mayıs 2013

    müşteri hizmetleri önce kendi iletişim sitesini düzeltsin birebir değişim onların çözüm mantığı ben doğtaşın ürününden ve teknik servisinden memnun değilim müşteriye bakış açıları belli ürünü satana kadar sattıktan sonra gelgörki doğtaş hizmet versin istediğiniz kadar ıso belgeleri alın uygulamalarınız ve mantığınız müşteri odaklı değil öyle olsaydı bizler bu güzide sitelerden sizlere yazmazdık...

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Sayın İlgililer; Müşterimizin şikayetinin giderilmesi için gerekli değişim kararı verilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla Doğtaş Mobilya Müş. Hiz.

  • Erkan12 Mayıs 2013

    malesef duvardan ses var doğtaştan ses yok şikayetimi yayınladığınız için sizlere çok teşekkür ederim saygılarımla....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön