02 Eylül 2013 #1989356

Doğtaş Mobilya Bolera Yatak Odası Takımının Gardırobun Orta Kapağı Çiziliyor ve Sürtme Yapıyor!

Bolera yatak odası 15.06.2013 tarihinde kuruldu. 30.06.2013'te düğün oldu ve 2 hafta sonra dolabın orta kapağı sürtmeye başladı. Bunu bildirdiğimizde servis kaydını yeni ürün olduğu için bayiinin açması gerektiği söylendi. Bayiiden eleman geldi ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Bu ürün yeni ama bir başkasında da aynı şekilde orta kısmından bel yaptığını ve sürtmeye sebep olduğunu söyledi.


Servisten eksper geldi. Düzeltme yaptı ve bir hafta sonra tekrar sürtmeye başladı. Değişim için geleceklerinde aynı ürün değil revizyon yapılan ürün gönderilecek diye servisten bilgi vermişlerdi. Fakat eksperler revisyona uğramadığını söylediler. Aynı şekilde sürtme yaparsa kapak değişimi kaç kere daha olacak ?

Sema 133 Okunma

Cevaplar

 • Sema18 Haziran 2014

  Doğtaş mobilyasını kesinlikle tekrar tercih etmem ve çevremdekilerede kesinlikle önermem.

 • Sema14 Haziran 2014

  Kapağın son halini görmek için gelen servis elemanları kapak bombe yapar yapmaz haber vermemiz gerektiğini yani çizilme başlamadan önce. Böylelikle onlar gelip germe işlemi yapacaklarını söylediler. Her kapak yamulduğunda benim o kapakları hiç kullanmadan bekleyip servis elemanlarının onu germesini beklemem ne kadar saçma. Hele ki servis için bana dönüşleri bir haftayı buluyorsa. Doğtaşın müşterisini mağdur etme çabası paha biçilmez.

 • Sema22 Mayıs 2014

  Dolap kapağı tekrar çiziliyor. Ürünleri alalı daha bi sene olmadı kaç kere kapak değiştirdiler hala şu çizilmesine engel olamadılar. Konu ile ilgili tarafıma acil dönüş yapılmasını bekliyorum.

 • Sema22 Ekim 2013

  Kesinlikle doğtaştan bir daha hizmet almak istemem. Çevremdeki herkese de durumumu söylüyorum. Ne teslimatı düzgün yaptılar. Ne de bolera yatak odasının kapağına çözüm buldular.

 • Sema22 Ekim 2013

  Servisten aradılar konuyu araştıracaklarını söylediler ama tekrar herhangi bir dönüş olmadı. Düşündüğüm gibi kapağım tekrar çizildi. Servisi arayıp söyledim evime daha önceden gönderdikleri experlerden memnun kalmadığımı belirttim ve sadece cumartesi günü müsait olduğum için önce exper sonra çözüm sürecine başlamasından sıkıldım.Fotoğraf isteniyorsa ben çekip yollayayım. Bu modelin gardırop kapaklarının bir an önce revizyona uğraması gerekiyor. Sürekli servisle uğraşıp durmak istemiyorum.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayetine yönelik bölge servisimize gerekli şikayet kayıtları yönlendirilmiş olup kendisine gerekli destek verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön