11 Eylül 2013 #2007000

Doğtaş Mobilya Bir Türlü Teslim Edilmeyen Yatak Odası!

Evlilik sebebi ile Doğtaş Mobilya'nın Mecidiyeköy mağazasından Temmuz'da yatak odası aldık.
Düğünüm 19 Ağustos'ta olduğundan, en geç 16 Ağustos'a kadar teslim edilmesi gerektiğini, 3 hafta boyunca İstanbul'da olmayacağım için, aksi halde alamayacağımı belirttim. Teslim tarihi Ağustos 12 olarak fatura üzerine not alındı.


Ancak teslimde bir gecikme olmaması için hem şubeye hem çağrı merkezini aradım. Teslimde önce 3 farklı zamanda aradım. Geri dönüleceği söylendi ancak bir dönüş olmadı. Ağustos ayında teslimden yine aradım yine bilgi yok. Teslim haftası artık ürün yine ortada yok. 40 defa geri dönecekler. Ürünümü ancak 9 Eylül'de teslim aldım. Satış sonrası hizmet, müşteri memnuniyeti ve çağrı merkezi sıfır.

Velit 99 Okunma

Cevaplar

  • Velit25 Kasım 2013

    Doğtaş sorunu kurumsal kimliği altında çözme konusunda asla adım atmayan bir firma profili çizmekte. Yaşadığınız herhangi bir problemi çağrı merkezi doğrudan bayiye iletmekte, sorunu bayinin çözmesini beklemektedir. Ancak bu süreçte atlanan konu, şikayet, sorun ya da kötü hizmet ya da problemli bir bayi olduğunda sorunlu müşterinin problemine çözüm bulunamamaktadır. Yaşadığım problemin tek sebebi zaten DOĞTAŞ çalışmayı bıraktığı bir bayinin diğer şubesinden problemi çözmek istemisidir. Ancak zaten malını satmış parasını almış ve bayiliğine el konulmuş bir bayi neden problemle ilgilensin. Nitekimde öyle oldu ve halen eksik bir parça ne arayan var ne soran. Kaç defa aradım ne kadar uğraştım artık yoruldum. Problemimin tek dikkate alındığı yer artık burayı buldum

  • Velit26 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgili olarak firma yetkililerinden tarafıma herhangi bir geri dönüş gerçekleştirilmemiştir. Ne yazık ki ürüne ilişkin problemlerim devam ediyor. Teslim edilen ürün içerisinde eksik parçalar çıktı ve ürün montajı tamamlanamadan bırakıldı. Şu an eksik ürün parçası temin ederek ve ürünün montajın tamamlanması için bir yetkili bulamıyorum. Gerek artık fabrikaya devrolan bayiden, gerekse Doğtaş Müşteri Hizmetlerinden herhangibir çözüme ulaşamadım. Bir üst merci ile konuşmayı ne kadar denediysem, hep cep telefonu numaram alırak tarafıma geri dönüş yapılacağı söyleniyor, ancak herhangi bir geri dönüş alamıyorum. 3 aydır yaşadığım problemi çözecek yetkili bir muhatap arıyorum.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti konusunda gerekli birimlerimize bilgi aktarılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön