05 Nisan 2013 #1725934

Doğtaş Mobilya Ayıplı Olan Ürünün Garanti Kapsamına Alınmaması!

Antalya Konyaaltı mevkiinde bulunan Doğtaş Exclusive mağazasından aldığım tay tüyü köşe koltuk takımı mağaza tarafından kumaşı hasarlı olan ürünü onararak ayıplı bir şekilde teslim etmiştir. Teslim sırasında ufak bir yer olduğu için gözden kaçmış daha sonra farkına varıldığında garanti için aynı mağazaya başvurulmuştur.


Çok uzun bir süre sonra gelen garanti servisi ürünün garanti dışı olduğunu ve ücretiyle değişim yapılacağına kanaat getirmiştir (Garanti süresi dolmadığı halde) TSISO 10002 Müşteri memnuniyetini yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmış bir firmanın müşterisini hemde sadık bir müşterisini (daha yeni 2 adet baza ve yatak takımı aldım) böyle mağdur duruma düşürmesi düşündürücü.

Serdar 259 Okunma

Cevaplar

  • Serdar20 Nisan 2013

    Ben ürünlerimi teşhirden almadım normal satış fiyatı üzerinden fiyatı neyse verdim aldım siz bana buu bildirmeden ürünü teşhirden verdiyseniz müşteri bunu bilemez. Demekki ürünün ayıplı gelmesi bu yüzdenmiş özrünüz kabahatinizden daha büyük...

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sayın yetkili ; Müşterimizin ürünlerini teşhirden aldığı garanti kapsamına girmemektedir. Bedelli hizmet alması bu yüzdendir. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön