23 Temmuz 2015

Doğtaş Mobilya Arızalı Ürün!

15 Temmuz 2015'de Doğtaş Mobilya bayisi Balıkesir Edremit Akçay'daki söz konusu işletmeden köşe takımı aldım. Montajın ilk akşamı yatak haline getirip yatmak istedim ancak gece yarısı yatak haline getirilen bölümün ayrılmasıyla kendimi yerde buldum! İşletmeyi aradım, gelenler montajı yapanlardı ve ürünün bağlantısında arıza olduğunu yetkili vatandaşın geleceğini söyleyip gitti! Bir sonraki gün arefe ardından bayram haliyle ne gelen var ne giden! Bayram sonrası mobilyayı aldığım firmayı aradım. Telefona çıkan bayan Doğtaş müşteri hizmetlerinin numarasını tavsiye edince kan beynime sıçradı. Bu Doğtaş'tan aldığım son ürün olacak... Sorunu çözmezlerse sanırım mahkemede hesaplaşacağız.

Necdet 410 Okunma

Cevaplar

  • Necdet25 Temmuz 2015

    Kim bu yetkili birimler! Niye hala ilgilenmezler! Aradan bunca zaman geçti. Bu mu müşteri hizmetleri... Doğtaş Mobilya çok kötü olmuş... .

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Sayın Necdet ERENCE; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Sevil Demir Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487 www.dogtas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön