19 Eylül 2013 #2020116

Doğtaş Mobilya Aldığım Ürünü göndermedi!

05/08/2013 tarihinde verdiğim siparişler hala gelmedi. Bana verilen süre 21 iş günü di.( siz hesaplayın ne kadar geçtiğini) müşteri hizmetleri ile görüştüğümde köşe takımımın 23 eylülde 2013'te üretimden çıkacağı söylüyor. Yaklaşık 8 defa görüşmeme rağmen bana sadece üretim merkezine mail yazdıklarını söyledi.


Ben de üretim merkezinin verdiği cevabı merak ettiğimden 3 gündür arıyorum. Sürekli aynı cevabı veriyorlar cevap" biz aciliyeti mail attık cevap beklemekteyiz. Bu yapılanlar Doğtaş'a yakışmıyor ve o firmaya ISO 10002 Müşteri hizmetleri kalite sertifikasını veren kuruma da yakışmıyor. Bakalım ne zaman gelecek benim evime bu mobilya geldiğinde tekrar yazacağım.

İsmail 95 Okunma

Cevaplar

  • İsmail03 Ekim 2013

    eşyalarım 01 ekim 2013 tarihinde elime ulaştı( sipariş tarihi 05 ağustos 2013) bana teslim tarihi olarak 05 eylül 2013 söylenmişti . geçikme birinci rahatsız olduğum husus ikincisi ise eşyaları eve getiren ve kuran servisin paketleri götürmelerini söylememe rağmen bunu siz atacaksınız demesi( ne kadar ilginç ) üçüncüsü ise masa montajının düzgünün yapılmaması. dördüncüsü ve en önemlisi doğtaş müşteri hizmetlerini aradığımda benim eşyalarımın ne zaman üretimden çıkacağı tarihi söyleyememesi bana verdikleri cevap üretim kısmına mail attık bilgi ulaşır ulaşmaz size aktaracağız ama ne dönen oluyor nede ilgilenen sadece biraz sert ve küçümseyici konuştuğunda anında dönüyorlar anlayacağınız nabza göre davranış. Artık bu son şikayet yazışım yine tekrar ediyorum "DOĞTAŞ yazısı dahi görmek istemiyorum."( neden iptal etmedin diyenler olabillir ama emin olun tekrar eşya alacak vaktim ve imkanım olsa hiç düşünmezdim.)

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin fabrikada bekleyen sandalyeleri bu hafta sonu sevk edilecektir. Yaşanan gecikmeden dolayı müşterimizden özür dileriz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • İsmail23 Eylül 2013

    hayatta doğtaş firmasını yolda afişini dahi görmek istemiyorum. yeni evlenmiş ve evine 1 ay eşyasız kalan bir müşteri olarak sadece eşyamı alıp tekrar ilişkide bulunmak istemiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön