09 Eylül 2013 #2002087

Doğtaş Mobilya 3 Aylık Mobilya Yıprandı!

Ocak ayında binbir umutla aldığım Doğtaş Mobilya (bari köşem takımı) neredeyse 3 ay gibi rekor bir süreyle teslim edildi. Nisan 2013 te sıfır olarak evime koydum ve hiç oturmadım. 12 mayıs 2013 te düğünüm oldu ve oturmaya başladık koltuğa. 3-4 ay içerisinde koltuğun ses gelmeyen yeri kalmadı.


Kumaşı ise tiftik tiftik olmaya başladı. Biz uzun süre oturalım diye Doğtaş aldık ama tamamen fiyaskoymuş. Ayrıca aynı köşem takımının salon grubunu da aldım. Ona da misafirden başka kimse oturmuyor. Ondan ses soluk çıkmadı pek. Korkarım ona da otursak o da dağılmaya başlayacak. İkinci mevzu ise satıcının ısrarla kir tutmaz diye sattığı ürünler kir tutar diye satılanları aratır oldu. Tamamen fiyasko.

Mustafa 146 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Eylül 2013

    tam mesai saatinin ortasında aradılar eve geleceğiz diye(önceden de haber vermeksizin). E haliyle biz de birşey yapamadık. Ürünü satana kadar gerçekten muhteşem hizmet veriyorlar. sonrası ise tam bir fiyasko. Türk firması !!!

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın İlgili ; Müşterimizin şikayeti bölge servisimize iletilmiş olup en kısa sürede kendisine destek verilecektir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön