01 Kasım 2016 #6828180

Doğtaş Mobilya 2'li Koltuğun Ayağı Kırıldı

2015 haziran-Temmuz dönemi gibi Biga Merkez Doğtaş Mobilya'tan Carlino salon koltuk takımı aldık. Bundan yaklaşık 2 hafta öncesi misafirlerim geldiğinde 2'li koltuğumun ayağı kırıldı. Hiçbir darbe almamış olmasına rağmen böyle bir olayla karşılaştım ki bu takım sağlam olduğunu söylemişlerdi yetkililer tarafından, biz de tayinci olduğumuz için almıştık. Kırılması bir yana ben şikayetimi bildirdiğimde ''Kaydınız açıldı en yakın sürede servis bakacaktır. '' denmesine rağmen (on günü geçmiştir) hala sorunumla ilgilenilmedi. Ben bugün de belirttim aynı durumu müşteri hizmetlerine fakat gereken ilgi alaka gösterilmiyor. Yetkili servisin gelip bakacağı bile muamma!
Şimdiki aklım olsa ucuz bir markanın standart bir takımını alırdım. İnanın marka hiçbir şeymiş çok pişmanım bu markayı tercih ettiğim için.

Gözde 909 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın GÖZDE K. Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön