13 Nisan 2013 #1740534

Doğtaş Mobilya 2,5 Aydır Teslimat Bekliyorum!

02.02.2013 tarihinde siparişini vermiş olduğum salon grubu ve yatak odası grubunun geldiği haberini alıp, montaj ve kurulum için tarafıma 2 hafta önce gün verildi ve servis elemanları geldiğinde, yemek masası sandalyelerinin gelmediğini, yaklaşık bir buçuk ay önce vermiş olduğum köşe takımı ve aynalı dresuar siparişimin de fabrika sistemine 01 Nisan günü (şaka gibi) girildiğini, üretim aşamasında olduğunu öğrendim.


Gelmeyen ürünlerin halen teslimatı yapılmamıştır. Teslimat konusunda 3 hafta diye söz veren pek muhterem şirket yetkililerinden ve şirketin kendisinden şikayetçiyim. Düğünüme 2 hafta kaldı, düğün salonuna göndersinler olmadı siparişleri. Belki ayakta kalan olursa oturtmak için!!!

Emin 128 Okunma

Cevaplar

  • Emin28 Haziran 2013

    İnanır mısınız hala 2 sandalyeyi bekliyorum !!! Ne arayan var ne soran !!

  • Emin25 Nisan 2013

    Bugün itibariyle, geç gelen dresuar bi bacağı ezik ve üst tablası hasarlı geldiğinden yenisi ile değiştirilmiştir. ANCAK; şubatta vermiş olduğum siparişimdeki sandalyeler eksik gelmiş olup, hala 2 adet sandalyem gelmemiştir. Böyle eksik teslimat ve gecikme olacağını bilsem hayatta almazdım. 3 ay geçmiş siparişin üzerinden. Dünyanın her yerinden bir mal 3 ayda imal ve ithal edilebilir. Ama firma, yurtiçine temin edemiyor siparişlerini. Bir de teslimat tam anlamıyla yapılamamış olmasına ve kapora alınmış olmasına rağmen, tüm borcu kapatmamı isteyen temsilci firmaya da şaşırmamak elde değil. Yani, hala bekliyorum... !!!

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizin ürün teslimatı yarın (19.04.2013) fabrika tarafından gerçekleştirilecek olup yaşanan gecikmeden dolayı müşterimizden özür dileriz. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön