14 Mayıs 2013 #1795963

Doğtaş Mobilya 1 Senedir Sorunu Çözemeyen Servis!

29/03/2012 tarihinde ürünler aldık. masamız monteli geldi, yani teşhir ürünü. tv konsolunun led lambaları kurulum anından beri kendi kendine yanıyor yada yaktığımızda sönmüyordu.türlü işlemler sonucu masayı değiştirebildik yaklaşık 10 ay süre sonunda. lamba için ise defalarca servis geldi ama çözemediler birde ürüne hasar verdiler sök-tak.


Halen bekliyoruz servisin sorunu çözmesini. Şubat ayından beri servisten gelecek kişiyi bekliyoruz M.H'ni arıyoruz servis Bolu'da gelecek deniyor ama yok. haftasonu gelecekler deniyor eşimde bende çalışan insanlarız haftasonu çıkmıyoruz ama gelemeyeceğiz diye arama zahmeti yok. bir çok aparat var elimde ürüne takılmayan muhatap yok. Başlıbaşına sorun.

Ali 120 Okunma

Cevaplar

  • Ali03 Haziran 2013

    Merhaba bahsedildiği gibi bilgi verildi ama geleneği bozmadılar. Yine gelmemeyi bir yana bırak yine gelemeyeceğiz diye aranmadık bile.Sektöründe ülkemizin en iyi markası,lideri olduğuna inandığımız için ürün aldık ama maalesef sonuç rezalet.7 yıl garantili ürün alıyoruz sözde ama aldığımdan beri kusurlu olan ürünün sorunu 1,5 yılda çözülemiyor.yazık.Sayın Davut Doğan Bey istediği kadar kalite ödülü alsın, bir o kadarda müşteri ahı almakta. bundan sonraki gelişmeleri Gerede 1.Asliye Hukuk Mahkemesinden takip edeceğiz artık.belki orada meramımızı dinleyen anlayan birisi çıkar.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın ilgili , Müşterimizin 31.05.2013 tarihinde servis hizmeti alacağı bilgisi tarafına verilmiştir. Bilgilerinize arz ederiz. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Ali22 Mayıs 2013

    halen hiçbir gelişme yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön