Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Doğtaş Konsol Montajında Kalite Sorunu

Meltem
20 Mayıs 19:04
527

Doğtaş Mobilya'dan aldığım konsolun kapağı soyulmuş şekilde monte edildi. Maalesef kurulum sonrasında bunu fark ettim. Müşteri hizmetlerini üç haftadır arıyorum. İlgili departmanın döneceği söyleniyor ancak ne arayan var ne soran. Arasalar, hasarlı bölgenin fotoğrafını ya da videosunu isteyecekler. Arayıp bunu bile istemiyorlar. Daha en başında böyle bir durumla karşılaştık. İleride farklı sorunlar yaşasak, yaşayacağımız sıkıntılar belli. Alana kadar ürünler depolarından çıkana kadar sürekli arayan firma, sorun olduğunda üç hafta boyunca telefon bile edip sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalışmıyor. İnanılmaz pişmanım Doğtaş'tan aldığıma.

Gelişme
Gelişme

27 Haziran 00:59

13 Mayıs tarihinde online sitesinden aldığım ürün asla gönderilmiyor defalarca ama defalarca aramama rağmen ücret iadesi de yapılmıyor. Muhatap yok kayıt açılıyor gerisi sessizlik. Doğtaş pişmanlıktır net! Bir ürün alırken gerçekten düşünmek gerek çünkü satış sonrası da hizmet almak mümkün değil. Tecrübeyle sabit.

20 Mayıs 19:10 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Meltem
21 Mayıs 00:06

Sorun şu ki çözüm ekibiniz tarafından dönüş yapılmıyor.

Meltem
28 Mayıs 09:41

Hala kimse iletişime geçmedi. Yazık

Meltem
27 Haziran 14:41

Hala ama hala haber yok... Ayrıca 13 Mayıs tarihinde online sitesinden aldığım ürün asla gönderilmiyor defalarca ama defalarca aramama rağmen ücret iadesi de yapılmıyor. Muhatap yok kayıt açılıyor gerisi sessizlik. Doğtaş pişmanlıktır net! Bir ürün alırken gerçekten düşünmek gerek çünkü satış sonrası da hizmet almak mümkün değil. Tecrübeyle sabit.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Doğtaş Mobilya Mobiyaz Mağazacılık Yalancı Satıcılar

Burhan
19 Mayıs 07:13
579

Doğtaş Mobilya Teslimat Gecikmesi Yaşatıyor

Kemal
07 Mayıs 14:39
179
1

Doğtaş Mobilya Zamanında Teslimat Yapmıyor

İpek
15 Mart 14:43
128
1

Doğtaş Mobilya Hasarlı Ürün Teslim Edildi

Erkan
19 Şubat 12:35
337
Doğtaş Mobilya Hasarlı Ürün Teslim Edildi
Benzer Şikayet Yaz