24 Nisan 2013

Doğtaş Mobilya Yatak Başlığının Kırılması!

Doğtaş mobilyadan evlenirken babamların çok kaliteli olduğu yönünde telkinleri ile komple evimizi doğtaş mobilyadan a dan z ye döşedik almış olduğumiz yatak odasın baza ve başlığında sorun yaşadım servis çağırdık yetkili resimlerini çekti sonuç olarakta kullanım hatası olarak rapor edip ücret karşılığı tamir edebilceklerini söylediler konuyla ilgili sıkıntı yatağın konulduğu bazanın normal kullanım aşamasında yatağın bir yatak tutucu mekanizmasının olmamasından dolayı yatağın kayarak yatak başlığına basınç yapması sonucu başlığın zarar görmüş olması bu nun kullanılması nasıl olucak biz anlamış değiliz bazayı açacağımız zaman çift kişilik yatağı indirip de öyle mi bazayı açmamız lazımdı!

Sedat 177 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 29 Haziran 2013

    dogtas firmasi gercekten cok ilgilendiler 2. kez ekip gonderdi ve bu sefer cevap bile vermediler dogtas firmasini kutlyor um bu konuda gercek ten satis sonrasi hizmetleri mukemmel dene bilir boyle musteri lerini memnun etmeye devam ederlerse sanirim dunya markasi olurlar ama benim yibi 30 senelik bir muusterilerini kaybettiler sanirim bu onlarin politikalarina KULLANIM HATASI BENCE YANLIS FIRMA HATASI

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili ; Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli yönlendirmeler sağlanmış olup gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinize arz ederiz., Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • Sedat 29 Nisan 2013

    cok guvenerek satın aldıgımız urunlrının arkasında durmayan cevap vermek zahmetıne bıle katlanmayan dogtas mobılyayı kınıyor ve bun dan sonra her platform da dogtas sempatızanlıgıma son vererek basımdan gecen lerı aktarmaya devam edecegım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön