01 Kasım 2016

Doğtaş Mobilya Yasal Hakkı Kullandırmıyor!

Parasını nakit vererek salon takımı ve masa, sandalye takımı aldım. Koltuk takımım ve 4 sandalye 53 gün sonra geldi. Fakat yemek masası ve 2 sandalye bir türlü gelmedi. 63 gün sonra hem müşteri hizmetlerini hem bayiyi aradım ve ürünün iade ermek istediğimi söyledim. Bana kesinlikle firmanın iade almadığını söylediler. Masa 65 dün sonra geldi, kurulumdan sonra gördük ki masa defolu. Müşteri hizmetlerini aradım ve tekrar ayıplı olan bu ürünü iade etmek istediğimi belirttim, çok ilgili (?) müşteri temsilcisi tekrar iade alınmadığını belirtti. Bayinin inisiyatifinde olduğunu söyledi. Bayi ile görüşmem ise sonuçsuz, kutusu açılmasaydı iade alabileceklerini artık mümkün olmadığı söylendi ve masa şu an evde ama bakmak dahi sinirlerimi bozuyor. Hukuksuz çalışan bu firmadan ve insiyatif (!) kullanmayan bayiden şikayetçiyim.

Demet 1.448 Okunma

Cevaplar

  • Demet04 Kasım 2016

    Firma ve mağaza ile tekrar tarafımca görüşüldü. Beni kimse aramadı. Çözüm dedikleri mobilyanın parçasını değişmek. Bana ne ürün değişimi ne iade hakkımı kullandırttılar. Doğtaş Mobilya firması kesinlikle ürün iadesi almıyormuş, değişim ise bayinin takdirinde. Trabzon DoğtaşYavuzlar Bayi ise ürünü satamayacağı gerekçesiyle değişimi reddetti, teşhir ürününü bile vermedi. Masanızı kullanın köyünüze götürürsünüz dendi, ve sonra tekrar yenisini alırmışım. Aynı hataya düşer miyim? Kesinlikle markasına aldanmayın özel üretim deyip bütün tüketici haklarından mahrum bırakıyorlar sizi. Kendi kazançlarından başka bir şey düşünmüyorlar. Bize de ürünü kullanıp köye götürmek kaldı ne yapalım!

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın DEMET K., Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön