26 Nisan 2013

Doğtaş Mobilya Yapılmayan Teslimat!

Ocak ayında toplu bir sipariş vermiş olmamıza rağmen, 13 Nisanda teslim edilmesi gereken mobilyalar 26 nisanda hala tamamlanmamış durumda. 3 parçadan oluşan gardropum bir parçası teslim edilmiş, bugüne kadar tüm eksiklerin tamamlanacağı beyan edilmiş fakat hala ürün teslimi gerçekleştirilmemiş durumda.

Firmayı aradığımızda ürünün eksik parçasının hiç bir depoda bulunmadığı bildiriliyor. Ocak ayında verilmiş siparişin depodan değil üretilip fabrikadan gelmesini beklerim. Firmanın konuyla ilgili ilgisizliği devam ediyor.

Gülnur 75 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili; Müşterimizin eksik ürünleri bugün tamamlanacak ve arızalı teslimatı konusunda da gerekli yönlendirmeler sağlanmıştır. Bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla DOĞTAŞ MOBİLYA Müş.Hiz.

  • Gülnur 10 Mayıs 2013

    Ayrıca, geç gelen parçalar birleştirilip gardrop kurulumu yapılırken bazanın derisi yırtıldı, ilgileneceklerini belirttiler, ama hala ses yok.

  • Gülnur 10 Mayıs 2013

    Firmayı defalarca aramamız sonrasında 9 mayısda teslimatını vadettiği ürünleri hala teslim etmemiştir. Buna rağmen, firmanın çanakkale merkezinden ancak 10 mayıs'ta aranıp şikayetinizi aldık ilgileneceğiz diye dönüş yaptılar. Bir de üzerine "hangi ürünleriniz teslim olmadı, modeli nedir" diye soruyorlar. 4 ay geçmiş hala neyin üretimini nasıl yapıyorlar konusunda ise cevap veremiyorlar. Kesinlikle kimseye bu firmayla çalışmalarını tavsiye etmiyorum. DOĞTAŞ mı? uzak durulmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön