15 Ekim 2016

Doğtaş Mobilya Yanlış Teslimat ve Uzun Süreli Mağduriyet.

23/07/2016 da verdiğim sipariş (Teslim 26/08/2016). 06/09/2016 (bilgimiz dışında geç teslim!) kuruluma yanlış ahşap ayakların getirilmesi ile çıkmaza girdi. Fabrika 1 ayda ayak üretemedi ve 15.10.2016 da Mobiljet'ten kuruluma gelen kişi yeni ayakları getirdi. Ayaklar bu seferde siyah renk geldi. Anlayacağınız yurt dışına 72 ülkeye ihracat yapan bu firma beni utandırdı. 2 hafta sonra evleniyorum. Koltuğumun salonda ayaksız kullanmadan eskidi. Benim defalarca her gün aramama karşılık tüm Doğtaş Mobilya kurumsal yapısının zayıf ve ilgisiz tepkisi bu firmanın aslında ne kadar kötü çalıştığının bir kanıtıdır. Döküm atölyesine gitsem o ayakların aynısını fotoğrafından yaptırır uydururum onlar ise 1 ayağı yapıp sağ salim teslim edemediler. O değil hiç mi yedek parçan yok bölge yetkili servisinde. Artık bu koltuğu istemiyorum. Doğtaş Mobilya firmasının tüm tutumlarından şikayetçiyim.

Mahmut 414 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 19 Ekim 2016

    3 gün oldu ne bir cevap ne bir geri dönüş hiçbir şekilde yardımcı olmayan lakayt bir müşteri hizmetleri mevcut. Böyle bir mağduriyete direk olarak tepki vermek ve magduriyetin giderilmesi gerek fakat Doğtaş Mobilya umursamaz tavrindan ödün vermiyor. Gerekirse tüketici haklarına kadar götüreceğim bu işi.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın MAHMUT BAYÜLGEN Yaşadığınız olumsuzluktan dolayı üzgünüz. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön