16 Mayıs

Doğtaş Mobilya Yanlış Renk Ve Kırık Gönderilen Koltuk Takımı!

Doğtaş Avcılar Bayii'nden alınan koltuk takımı krem rengi olması gerekirken kar beyaz ve kırık olarak 11.05.2017 tarihinde teslim edilmiştir. Renk ve kırıkla ilgili değişimin yapılacağı belirtilerek tutanak tutulmuş, değişim yapılacağı belirtilerek gidilmiştir. O günden sonra ne arayan ne de soran oldu. Doğtaş Avcılar Bayii'ne gidilerek, değişimle ilgili görüşüldüğünde gönderilen koltuk renginin doğru olduğu beyaz istendiği belirtilmiştir.

Koltukla Yemek odası sandalyesi aynı olsun diye kumaş parçası alınarak sandalye yüzleri değiştirilmiş ve büyük bir mağduriyet durumu söz konusudur. Bayii'den değişim olmuyor ise iade alın dediğimizde iade ve değişim yapılamayacağı belirtildiğinden Doğtaş gibi kurumsal olarak bilinen markaya yakışmayacak şekilde istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz şeklinde bayi ilgisiz davranmıştır. Ürünün istenilen ürünle değişimi hususunda yardım rica ederiz.

Duygu 1.211 Okunma

Cevaplar

 • Duygu 06 Eylül

  Kaç ay olmasına rağmen hiçbir şekilde sorun düzeltilmemiştir. Uğraştırmaktan başba bir şey yapılmamaktadır.

 • Duygu 12 Temmuz

  Doğtaş Mayıs ayından beri oyalamaktadır. Gerçekten yazık

 • Duygu 21 Mayıs

  Mağduriyetimin giderilmesiyle ilgili herhangi bir aksiyon alınmamıştır. En kısa sürede ilgileniyoruz denmesine rağmen ne arayan ne de soran vardır. Doğtaş Mobilya mi aman sakın derim.

 • Duygu 18 Mayıs

  Böyle bir markaya gerçekten yakışmamaktadır, genel Müdürlük'e şikayet kaydı oluşturulmuş olmasına rağmen ilgilenen kimse yoktur.

 • Duygu 16 Mayıs

  Bayii çok ilgisiz olduğundan herhangi bir dönüş olmamıştır, Doğtaş markasına hiç yakışmamaktadır.

 • Doğtaş Mobilya Temsilcisi16 Mayıs

  Sayın DUYGU D. Şikayetiniz ilgili birimler tarafından takip edilmektedir. . Şikayetinizin sonuç bilgisi paylaşılmak üzere en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğtaş İletişim Merkezi 444 34 87

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön